ГлавнаяО ФондеНовости фондаОсінній художній конкурс у парку ім. Ф.Мершавцева.

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

Plenair autumn 2017Вереснева осінь – саме та пора, яку хочеться затримати на довше, час, коли ще є можливість поніжитись теплом, відчути свіжу прохолоду, втішити зір небесною блакиттю і променистим золотом листя, заходу сонця, плескоту води.


Саме цієї пори ми запрошуємо усіх чиє око вміє помічати прекрасне, а пензель передавати красу, настрій, простір до парку ім.Ф.Мершавцева на загальноміський пленер – від найменших юних акварелістів до професіоналів своєї справи.


16 та 17 вересня БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» спільно з управлінням культури міськвиконкому проводить традиційний конкурс-​пленер «Чарівна осінь – 2017».

.

.

.

.

.

.
Як це було у попередні роки:


spring plenair 2017 11 spring plenair 2017 13 spring plenair 2017 19
spring plenair 2017 27 spring plenair 2017 29 spring plenair 2017 28


Для участі у конкурсі є дві основні вимоги:


- необхідно зареєструватись завчасно за посиланням goo​.gl/​F​V​k​w​c​j до 14 вересня (кожному учасникові буде присвоєно унікальний код, тож оцінювання відбуватиметься максимально конфіденційно).


- виконувати роботи особисто у парку ім.Ф.Мершавцева саме 16 та 17 вересня (оцінювання робіт членами журі відбудеться безпосередньо у парку в останній день пленеру – 17 вересня).

.Просимо звернути Вашу увагу, Положення конкурсу відрізняється від Положень минулих років – ми мали на меті максимально спростити організаційні моменти для учасників та викладачів шкіл естетичного виховання, а також забезпечити конфіденційність та прозорість процесу оцінювання робіт — обов’язково ознайомтесь з усіма умовами Конкурсу за посиланням https://​goo​.gl/​X​a​2​i​Z​s

Участь у конкурсі-​пленері як і раніше залишається абсолютно безкоштовною і вільною.


Нагородження призерів конкурсу-​пленеру «Чарівна осінь 2017» відбудеться о 15.00 29 вересня у Міському виставочному залі, де і проходитиме виставка робіт переможців.


Запрошуємо усіх поціновувачів осені до парку ім.Ф.Мершавцева — прекрасного місця, де можна повній мірі насолодитись прозоро-​медовими днями відпочинку і творчості.»


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Как помочь